Opis Hugo Boss BOSS1117-003-57 naočare za sunce
Hugo Boss BOSS1117-003-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji prate najnovije modne trendove. Naočare za sunce Hugo Boss BOSS1117-003-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Hugo Boss BOSS1117-003-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hugo Boss BOSS1117-003-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hugo Boss |
| Model: | BOSS1117-003-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



