Opis Web WE0260-14W-54 naočare za sunce
Web WE0260-14W-54 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji zrače elegancijom i stilom. Naočare za sunce Web WE0260-14W-54 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Web WE0260-14W-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Web WE0260-14W-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0260-14W-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



