Opis Marc Jacobs MARC492-086-57 naočare za sunce
Marc Jacobs MARC492-086-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, prefinjene i elegantne, a namenjene su ženama slobodnog duha koje vole glamur i stil. Naočare za sunce Marc Jacobs MARC492-086-57 su napravljene od najkvalitetnije plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla naočara u braon boji. Marc Jacobs MARC492-086-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Marc Jacobs MARC492-086-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Marc Jacobs |
| Model: | MARC492-086-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon(optyl) |
| Boja okvira: | brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


