Opis Ermenegildo Zegna EZ0103-35V-54 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0103-35V-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima sa izraženim stavom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0103-35V-54 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji bronzane i braon boje, dok su stakla u plavoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0103-35V-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0103-35V-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0103-35V-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bronzana |
| Boja okvira: | matte light bronze |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



