Opis Michael Kors MK1050-115373-57 naočare za sunce
Michael Kors MK1050-115373-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Michael Kors MK1050-115373-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u braon boji. Michael Kors MK1050-115373-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Michael Kors MK1050-115373-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Michael Kors |
| Model: | MK1050-115373-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



