Opis Carolina Herrera SHE808-0700-50 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE808-0700-50 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE808-0700-50 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Carolina Herrera SHE808-0700-50 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE808-0700-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE808-0700-50 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


