Opis Salvatore Ferragamo SF204S-001-59 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF204S-001-59 naočare za sunce su veoma luksuzne, sofisticirane, šik i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima koji su ljubitelji mode i elegancije. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF204S-001-59 su napravljene od prefinjenih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i atraktivnoj crnoj boji, dok su stakla naočara u plavoj boji. Salvatore Ferragamo SF204S-001-59 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF204S-001-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF204S-001-59 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



