Opis Timberland TB9230-D-02D-62 naočare za sunce
Timberland TB9230-D-02D-62 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Timberland TB9230-D-02D-62 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Timberland TB9230-D-02D-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9230-D-02D-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9230-D-02D-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


