Opis Salvatore Ferragamo SF940S-232-54 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF940S-232-54 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF940S-232-54 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik kombinaciji Havana braon i zlatne boje, dok su stakla ovih naočara u zelenoj boji. Salvatore Ferragamo SF940S-232-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF940S-232-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF940S-232-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 232 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown/gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


