Opis Ana Hickmann AH3171-04B-58 naočare za sunce
| Dizajner: | Ana Hickmann |
| Model: | AH3171-04B-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm