Opis Salvatore Ferragamo SF267S-723-55 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF267S-733-55 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su šarmantnim ženama koje vole luksuz i modu. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF267S-733-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i zlatne boje, dok su stakla u braon boji. Salvatore Ferragamo SF267S-733-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF267S-733-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF267S-723-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 723 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



