Opis Liu Jo LJ121S-714-58 naočare za sunce
Liu-Jo LJ121S-714-58 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su šarmantnim ženama slobodnog duha koje vole modu. Naočare za sunce Liu-Jo LJ121S-714-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Liu-Jo LJ121S-714-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ121S-714-58 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | golden beauty |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


