Opis Nina Ricci SNR212-0909-53 naočare za sunce
Nina Ricci SNR212-0909-53 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu elegancijom i glamurom. Naočare za sunce Nina Ricci SNR212-0909-53 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik Havana braob boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Nina Ricci SNR212-0909-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR212-0909-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR212-0909-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | shiny Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta




