Opis Polaroid PLD6068/S-427-56 naočare za sunce
Polaroid PLD6068/S-427-56 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, maštovite i atraktivne, a namenjene su modernim muškarcima. Naočare za sunce Polaroid PLD6068/S-427-56 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Polaroid PLD6068/S-427-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polaroid PLD6068/S-427-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Polaroid |
| Model: | PLD6068/S-427-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 427 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | Shiny Gunmetal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



