Opis Swarovski SK0285-52F-52 naočare za sunce
Swarovski SK0285-52F-52 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i prefinjenost. Naočare za sunce Swarovski SK0285-52F-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Swarovski SK0285-52F-52 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0285-52F-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0285-52F-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 52F |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | dark Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


