Opis Swarovski SK0150-78Z-50 naočare za sunce
Swarovski SK0150-78Z-50 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Swarovski SK0150-78Z-50 imaju drske dužine 140 milimetara, okviri su u prefinjenoj kombinaciji ljubičate i kristalne boje, dok su stakla u sivoj boji. Swarovski SK0150-78Z-50 naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0150-78Z-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0150-78Z-50 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 78Z |
| Boja u slovima: | ljubičasta |
| Boja okvira: | violet/crystal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



