Opis Donna Karan DK103S-304-56 naočare za sunce
Donna Karan DK103S-304-56 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Donna Karan DK103S-304-56 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Donna Karan DK103S-304-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK103S-304-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK103S-304-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 304 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


