Opis Police SPL776-07LA-54 naočare za sunce
Police SPL776-07LA-54 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Police SPL776-07LA-54 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u veoma elegantnoj i modernoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Police SPL776-07LA-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL776-07LA-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL776-07LA-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



