Opis Carrera CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 naočare za sunce
Carera CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 naočare za sunce su veoma elegantne,moderne, šarmantne i urbane, a namenjene su energičnim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Carera CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u narandžastoj boji. Carera CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carera CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carrera |
| Model: | CARRERA-HYPERFIT12/S-BLX-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | matte black |
| Boja stakla: | orange |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



