Opis Nina Ricci SNR216-0700-54 naočare za sunce
Nina Ricci SNR216-0700-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Nina Ricci SNR216-0700-54 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i modernoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Nina Ricci SNR216-0700-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR216-0700-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR216-0700-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



