Opis Donna Karan DK506-208-54 naočare za sunce
Donna Karan DK506-208-54 naočare za sunce su veoma moderne, šik, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole eleganciju. Naočare za sunce Donna Karan DK506-208-54 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u braon boji. Donna Karan DK506-208-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK506-208-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK506-208-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 208 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


