Opis Donna Karan DK504-014-66 naočare za sunce
Donna Karan DK504-014-66 naočare za sunce su veoma neodoljive, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Donna Karan DK504-014-66 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Donna Karan DK504-014-66 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK504-014-66 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK504-014-66 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 014 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 66 mm |
| Širina mosta: | 7 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
66 mm
MM
Širina
stakla
7 mm
MM
Širina
mosta



