Opis Calvin Klein CK18117S-201-56 naočare za sunce
Calvin Klein CK18117S-201-56 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su muškarcima i ženama koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Calvin Klein CK18117S-201-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla od plastike u braon boji. Calvin Klein CK18117S-201-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK18117S-201-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK18117S-201-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 201 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Matte Brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



