Opis Donna Karan DO103S-717-56 naočare za sunce
Donna Karan DO103S-717-56 naočare za sunce su veoma urbane, atraktivne, neodoljive i prefinjene, a namenjene su urbanim muškarcima i ženama. Naočare za sunce Donna Karan DO103S-717-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Donna Karan DO103S-717-56 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DO103S-717-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DO103S-717-56 |
| Pol: | unisex |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 717 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


