Opis Donna Karan DK510-605-55 naočare za sunce
Donna Karan DK510-605-55 naočare za sunce su veoma elegantne, urbane, šarmantne i moderne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Donna Karan DK510-605-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crvenoj boji, dok su stakla u braon boji. Donna Karan DK510-605-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK510-605-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK510-605-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 605 |
| Boja u slovima: | crvena |
| Boja okvira: | red |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


