Opis Liu Jo LJ732S-215-53 naočare za sunce
Liu-Jo LJ732S-215-53 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, elegantne, atraktivne, stilizovane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Liu-Jo LJ732S-215-53 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj i elegantnoj braon boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Liu-Jo LJ732S-215-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ732S-215-53 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown tortoise |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



