Opis Web WE0208-02G-59 naočare za sunce
Web WE0208-02G-59 naočare za sunce su veoma urbane, atraktivne, moderne i elegantne, a namenjene su muškarcima koji odišu sportskim duhom i energijom. Naočare za sunce Web WE0208-02G-59 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u zlatnoj boji. Web WE0208-02G-59 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Web WE0208-02G-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0208-02G-59 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gold |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



