Opis Nina Ricci SNR161S-0579-62 naočare za sunce
Nina Ricci SNR161S-0579-62 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su prefinjenim ženama slobodnog duha koje vole modu i stil. Naočare za sunce Nina Ricci SNR161S-0579-62 su napravljene od najkvalitetnijeg materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla naočara u plavoj boji. Nina Ricci SNR161S-0579-62 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR161S-0579-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR161S-0579-62 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny palladium |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


