Opis Liu Jo LJ728S-815-56 naočare za sunce
Liu-Jo LJ728S-815-56 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje vole luksuz i modu. Naočare za sunce Liu-Jo LJ728S-815-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj narandžastoj boji, dok su stakla u braon boji. Liu-Jo LJ728S-815-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ728S-815-56 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | narandžasta |
| Boja okvira: | orange |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


