Opis Moncler ML0048-56Q-00 naočare za sunce
Moncler ML0048-02C-00 naočare za sunce su veoma neodoljive, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim i sofisticiranim muškarcima koji zrače stilom. Naočare za sunce Moncler ML0048-02C-00 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj i glamuroznoj kombinaciji tamno braon i crne boje, dok su stakla u sivoj boji. Moncler ML0048-02C-00 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Moncler ML0048-02C-00 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Moncler |
| Model: | ML0048-56Q-00 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | dark brown/black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 125 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
125 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


