Opis Dsquared² DQ0319-38N-53 naočare za sunce
Dsquared DQ0319-38N-53 naočare za sunce su veoma dopadljive, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima i ženama koji vole modu. Naočare za sunce Dsquared DQ0319-38N-53 su napravljene od metala, a dizajnirane su elegantnoj bronzanoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Dsquared DQ0319-38N-53 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0319-38N-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0319-38N-53 |
| Pol: | unisex |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 38N |
| Boja u slovima: | bronzana |
| Boja okvira: | bronze |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



