Opis Ralph Lauren PH4125-563773-54 naočare za sunce
Polo Ralph Lauren PH4125-563773-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Polo Ralph Lauren PH4125-563773-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Polo Ralph Lauren PH4125-563773-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polo Ralph Lauren PH4125-563773-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | PH4125-563773-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | light Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


