Opis Calvin Klein CKJ19701S-240-50 naočare za sunce
Calvin Klein CKJ19701S-240-50 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji zrače elegancijom i stilom. Naočare za sunce Calvin Klein CKJ19701S-240-50 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Calvin Klein CKJ19701S-240-50 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CKJ19701S-240-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CKJ19701S-240-50 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 240 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | warm tortiose |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


