Opis Calvin Klein CK19526S-240-58 naočare za sunce
Calvin Klein CK19526S-240-58 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Calvin Klein CK19526S-240-58 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla u zelenoj boji. Calvin Klein CK19526S-240-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19526S-240-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19526S-240-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 240 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | matte soft tortoise |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta




