Opis Calvin Klein CK19103S-780-58 naočare za sunce
Calvin Klein CK19103S-780-58 naočare za sunce su izuzetno lukuzne, elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur. Naočare za sunce Calvin Klein CK19103S-780-58 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Calvin Klein CK19103S-780-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19103S-780-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19103S-780-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 780 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | rose gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



