Opis Carolina Herrera SHE741-722G-52 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE741-722G-52 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE741-722G-52 imaju drske dužine 135 milimetara, okviri su u prefinjenoj braon boji, dok su stakla u braon boji. Carolina Herrera SHE741-722G-52 naočare 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE741-722G-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE741-722G-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | shiny dark Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



