Opis Ermenegildo Zegna EZ0148-D-08X-62 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0148-D-08X-62 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, moćne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i modernim muškarcima. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0148-D-08X-62 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj tamno srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0148-D-08X-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0148-D-08X-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0148-D-08X-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | gunmetal |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pola rama |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


