Opis Komono KOMS19-66-54 naočare za sunce
Komono KOMS19-66-54 naočare za sunce su veoma moderne, šik, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole eleganciju. Naočare za sunce Komono KOMS19-66-54 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Komono KOMS19-66-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Komono KOMS19-66-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Komono |
| Model: | KOMS19-66-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black tortoise |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 22 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
22 mm
MM
Širina
mosta



