Opis Ermenegildo Zegna EZ0095-55V-50 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0095-55V-50 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, elegantne, neodoljive i urbane, a namenjene su muškarcima koji plene stilom i elegancijom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0095-55V-50 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su prefinjenoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Ermenegildo Zegna EZ0095-55V-50 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0095-55V-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0095-55V-50 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


