Opis Komono KOMS25-05-51 naočare za sunce
Komono KOMS25-05-51 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Komono KOMS25-05-51 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i efektnoj srebrnoj boji, dok su stakla u braon boji. Komono KOMS25-05-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Komono KOMS25-05-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Komono |
| Model: | KOMS25-05-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



