Opis Gianfranco Ferre GFF1235-001-53 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1235-001-53 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, privlačne i šarmantne, a namenjene su muškarcima koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1235-001-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od plastike u crnoj boji, dok su stakla od plastike u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1235-001-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1235-001-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1235-001-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | Half-Matt Black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



