Opis Ralph Lauren PH4128-553687-54 naočare za sunce
Polo Ralph Lauren PH4128-553687-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima. Naočare za sunce Polo Ralph Lauren PH4128-553687-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj sivoj boji, dok su stakla takodje u sivoj boji. Polo Ralph Lauren PH4128-553687-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polo Ralph Lauren PH4128-553687-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | PH4128-553687-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | grey |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


