Opis Dupont ST042-004-49 naočare za sunce
S.T. Dupont ST042-004-49 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, sofisticirane, šarmantne i elegantne, a namenjene su prefinjenim muškarcima i ženama koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce S.T. Dupont ST042-004-49 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od najkvalitetnijih materijala u elegantnoj kombinaciji srebrne i braon boje, dok su stakla u braon boji. S.T. Dupont ST042-004-49 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. S.T. Dupont ST042-004-49 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dupont |
| Model: | ST042-004-49 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal/plastika |
| Boja - kod boje: | 04 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown tortoise |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Francuska |
135 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta



