Opis Liu Jo LJ116S-717-57 naočare za sunce
Liu-Jo LJ116S-717-57 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Liu-Jo LJ116S-717-57 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Liu-Jo LJ116S-717-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ116S-717-57 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta




