Opis Gianfranco Ferre GFF1241-002-54 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1241-002-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su gradskim muškarcima koji odišu elegancijom i lepim manirima. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1241-002-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji zlatne i Havana braon boje, dok su stakla u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1241-002-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1241-002-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1241-002-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | Shiny Pale Gold/Havana brown |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



