Opis Escada SES974-0594-53 naočare za sunce
Escada SES974-0594-53 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, luksuzne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Escada SES974-0594-53 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji zlatne i plave boje, dok su stakla u plavoj boji. Escada SES974-0594-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Escada SES974-0594-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Escada |
| Model: | SES974-0594-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold/blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pola rama |
135 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


