Opis Swarovski SK0154/H-20C-54 naočare za sunce
Swarovski SK0154/H-20C-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i prefinjene, a namenjene su ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Swarovski SK0154/H-20C-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj sivoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Swarovski SK0154/H-20C-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0154/H-20C-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0154/H-20C-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 20C |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | grey |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


