Opis Trussardi STR298-08FE-63 naočare za sunce
Trussardi STR298-08FE-63 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Trussardi STR298-08FE-63 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u pink boji. Trussardi STR298-08FE-63 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Trussardi STR298-08FE-63 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Trussardi |
| Model: | STR298-08FE-63 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny camel |
| Boja stakla: | pink |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 63 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
63 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



