Opis Swarovski SK0261-30A-55 naočare za sunce
Swarovski SK0261-30A-55 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i moderne ženske naočare za sunce. Swarovski SK0261-30A-55 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijeg metala. Naočare za sunce Swarovski SK0261-30A-55 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u prefinjenoj zlatnoj boji, dok su stakla u ljubičastoj boji. Swarovski SK0261-30A-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0261-30A-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 30A |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | violet |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


