Opis Liu Jo LJ127S-714-58 naočare za sunce
Liu-Jo LJ127S-714-58 su veoma sofisticirane, elegantne, atraktivne i moderne ženske naočare za sunce. Liu-Jo LJ127S-714-58 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce Liu-Jo LJ127S-714-58 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ127S-714-58 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | golden beauty |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


